WESO Werkzeugbau GmbH – nástroje pro ohraňovací lisy a technologie broušení

Společnost Westermann24 GmbH (která byla založena v roce 1903) byla 1.1.2021 předána panem Wolfgangem Westermannem panu Andreas Sova, který nyní bude produkovat speciální i standardní nástroje pro ohraňovací lisy pod názvem WESO Werkzeugbau GmbH.

weso
west_catalogue

Pro stažení katalogu WESO WERKZEUGBAU klikněte zde.

WESO Werkzeugbau GmbH je specialistou na nástroje pro ohraňovací lisy a technologii broušení.S více než 100 lety zkušeností konstruujeme a produkujeme nástroje pro ohraňovací lisy a speciální nástroje, které dokonale odpovídají všem Vašim potřebám a představám. Základem pro vynikající kvalitu našich nástrojů je správný výběr materiálů, jakož i cílené zpracování frézováním, laserovým kalením a broušením.

WESO Werkzeugbau GmbH produkuje své nástroje pro ohraňovací lisy precizně a ve velmi krátkém čase – vždy spolehlivě, přesně a orientované na zákazníka. Ať už standardní nástroje, sériové nástroje nebo individuální speciální nástroje, každý z našich nástrojů prochází před dodávkou přísnou kontrolou kvality.

Společnost WESO Werkzeugbau GmbH je certifikována dle ISO 9001 TÜV.

Dodáváme nástroje pro všechny níže zmíněné upínací systémy:

Amada, Atlantic, Adira, Bystronic-Beyeler: Euro A-Safan, R, RF, S, SF, RF-A, Bystronic-Beyeler Euro-B, CR-Electronic, Durmazlar, Ermaksan, Gasparini, Guifil, Haco, Imal, Mecos, EHT, Weinbrenner, Megobal, Promecam a další.

Trumpf, Bystronic – Hämmerle, LVD, Amada nebo pro ohraňovací lisy s upínacím systémem NSCL (New Standard Clamping)

Chcete-li se dozvědět více kontaktujte nás