Společnost Westermann24 GmbH (která byla založena v roce 1903) byla 1.1.2021 předána panem Wolfgangem Westermannem panu Andreas Sova, který nyní bude produkovat speciální i standardní nástroje pro ohraňovací lisy pod názvem WESO Werkzeugbau GmbH a společnost také rozšiřuje sortiment o děrovací a tvářecí nástroje.

Společnost Mafieli s.r.o. autorizovaný dealer VLM (BE) v 06/2016 na ohraňovací lis FARINA 800/6200 –Tandem společně nainstalovali VLM CNC matrici.

Zlepšete kvalitu svých výrobků pomocí povlakovaných nástrojů.

Společnost MAFIELI vám dodává speciální nástroje pro ohýbání plechu s příčnou výztuhou.

Lemovací nástroj s výrazem sousední hrany 90 °.

Jako ventilační štěrbina se většinou používá žábra, která má určitou ochranu proti vniknutí zvenčí.

Konvenční matrice jsou i přes kalení často vystaveny vysokému opotřebení. Zvláště silnější plech zanechává stopy.

Nástroj s dvojitým zdvihem upevňuje mezi dvěma spodními držáky Z- profil proti přetočení. Stlačením jsou oba konce profilu jedním zdvihem sesazeny, respektive ohnuty do stávajícího Z- profilu. Pomocí různých lisovacích vložek lze vyrobit různé koncovky profilů.

Představujeme Vám naši nabídku zakružovacích nástrojů, určených k výrobě pantů a oblých hran (okapy atp.) Tyto nástroje jsou vyráběny pr o různé úhly, síly plechu i materiály, pružnost materiálu je taktéž zohledněna.

Navrhneme pro Vás nástroje, které budou vyhovovat Vašim individuálním požadavkům. Jen nám musíte zaslat technický výkres nebo skicu nebo stačí když nám pošlete vzorový díl pro technické objasnění.

Nástroj pro ražení kulového prolisu.

Ve srovnání s tím operátor stroje použil také plastové matrice od jiných výrobců (např. proužky, které lze vyměnit zatlučením). Nástroj Westermann24 je preferován, protože zaručuje vynikající výsledek hrany díky těsnému uložení zvláště tvrdých plastových vložek.

CHCETE-LI SE DOZVĚDĚT VÍCE KONTAKTUJTE NÁS